×

المركز الجماهيري



للحصول على معلومات إضافية إتصل على الرقم: 046229195

תכנית שבועית - מרכז קהילתי (ראשון-שבת)

שבת

שישי

חמישי

רביעי

שלישי

שני

ראשון

 

עיצוב פירות

לנשים

קבוצה א'

11:00-13:30

קבוצה ב'

16:00-18:30

 

 גלישה

13:00-9:00

בחוף רחצה

 

 

פסיכומטרי

17:30-16:00

 

מרכז למידה עברית

קבוצה א'

 16:00-15:00

קבוצה ב'

17:00-16:00

קבוצה ג'

  18:00-17:00

קבוצה ד'

18:00-19:00

 

מרכז למידה אנגלית

קבוצה א'

16:00-15:00

קבוצה ב'

17:00-16:00

קבוצה ג'

18:00-17:00

 

 

מרכז למידה ערבית

קבוצה א'

 17:00-16:00

קבוצת נשים 18:00-17:00

 

עבודה משרדית

לעוגנים

 

 

טניס שולחן

9:00-12:00

 

מנהיגות סביבתית

16:00-17:30

מרכז קהילתי/שטח

 

 

סיירות

16:00-17:30

מרכז קהילתי/שטח

 

מד"צים

17:30-16:00

 

קראטה

בודו למען השלום

19:00-17:00

 

 

 

יוגה לנשים

17:00-19:00

 

 

 

 

אומנות רחוב

17:30-16:00

 

 

מד"צים

17:30-16:00

 

יזמות

מכללת מעוף

16:00-18:00

 

 

מרכז למידה מתמטיקה

קבוצה א'

 17:00-19:00

 

אקדמיה להורים

17:30-19:00

 

 

 

קראטה

בודו למען השלום

19:00-17:00

 

מרכז למידה  מתמטיקה

קבוצה ב'

17:00-19:00

 

 

 

 

 

 

 

  

 

תכנית שבועית -  עוגן אלואדי (ראשון-שישי)

שישי

חמישי

רביעי

שלישי

שני

ראשון

 

טניס שולחן

9:00-12:00

מרכז קהילתי

 

 

חוג כתב ערבי

15:00-17:00

 

אנגלית בכיף

16:00-17:00

17:00-18:00

 

מקהילה/מוזיקה

15:00-16:15

 

 

פסיכומטרי לקטנים

קבוצה א'

16:00-15:00

קבוצה ב'

17:00-16:00

קבוצה ג'

18:00-17:00

 

הרופא הקטן

17:30-16:00

 

עבודה משרדית

לעוגנים

 

 

 

 

מעגלים באומנות

16:00-17:30

 

פסיכומטרי

17:30-16:00

מרכז קהילתי

 

המהנדס הקטן

16:00-17:00

 

 

כתב ערבי

15:00-17:00

 

השף הקטן

קבוצה א'

17:00-16:00

קבוצה ב'

18:00-17:00

 

תנועת הצופים

16:00-17:30

 

 

אומנות יצירה

17:30-16:00

 

מנהיג חובק עולם

16:00-17:30

 

תכשיטים

16:00-17:30

 

נערות מנהיגות שינוי

17:30-16:00

 

קסם מדע

16:00-17:30

 

זומבה

17:30-16:00

 

 

 

 

אומנות רחוב

17:30-16:00

מרכז קהילתי

 

שחמט & תואסל

17:30-16:00

 

 

 

צילום מקצועי ופוטושופ

16:30-18:00

 

מאחורי העדשה

16:30-17:30

 

 

 

הטייס הצעיר

16:00-17:30

 

באליה דרך תנועה וצליל

16:45-18:15

 

 

 

אקסטרא דוקטור

18:30-17:00

 

 



תכנית שבועית - עוגן אלשאטאא (ראשון-שבת)

שבת

שישי

חמישי

רביעי

שלישי

שני

ראשון

 

חוג כדורסל

13:00-15:30

אלשאטאא/ אולם ספורט

 

 

 

באליה דרך תנועה וצליל

15:00-16:30

 

 

התעמלות/ג'ומבאז

15:30-17:30

אולם ספורט

 

אקסטרא דוקטור

16:30-15:00

 

 

חוג כדורסל

14:00-16:30

אלשאטאא/

אולם ספורט

 

עבודה משרדית

לעוגנים

 

 

 

גאה להיות בחורה

16:30-15:00

 

 

כתב ערבי

16:00-17:00

 

 

השף הקטן

קבוצה א'

16:00-17:00

קבוצה ב'

17:00-18:00

 

אומנות יצירה

17:30-16:00

 

אות הנוער

16:00-17:30

 

 

 

אנגלית בכיף

קבוצה א'

16:00-17:00

קבוצה ב'

17:00-18:00

 

זומבה

17:30-16:00

 

תכשיטים

16:00-17:30

 

"יהיה בסדר" לעברית

17:30-16:00

 

 

 

 

 

 

קסם מדע

16:00-17:30

 

מהנדס הקטן

17:15-18:15

 

מקהילה/מוזיקה

16:30-17:45

 

 אנגלית בכיף

16:00-17:00

 

 

 

 

 

הרופא הקטן

17:30-16:00

 

 

 

 

נתיב לתעסוקה

18:45-17:15